27

 Metro Toptancı Market, Türk Patent Enstitüsü ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği işbirliği ile bu yıl 1.si düzenlenen İstanbul Coğrafi İşaretler Zirvesi Gastronometro'da gerçekleşti.

Metro Toptancı Market Genel Müdürü Kubilay ÖZERKAN, Türk Patent ve Marka Kurumu Başkanı Prof. Dr. Habip ASAN, TOBB Başkan Yardımcısı, İstanbul Ticaret Borsası Başkanı Ali Kopuz, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk ÖZLÜ, Türk Patent ve Marka Kurumu Başkanı Prof. Dr. Habip ASAN, Kültür ve Turizm Bakanlığı Tanıtma Genel Müdürü İrfan ÖNAL, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Tarım Reformu Genel Müdürü Emin İZOL, Metro Toptancı Market Genel Müdürü Kubilay ÖZERKAN, Metro Toptancı Market Meyve Sebze Kategori Müdürü Birol ULUSAN, Erdek Ticaret Odası Başkanı Özlem SARI, Finike Meyve Üreticileri Tarımsal Birliği Başkanı Celal BÜLBÜL, Türk Patent ve Marka Kurumu Coğrafi İşaretler Dairesi Başkanı Hakan KIZILTEPE'nin katılım sağladığı

İSTANBUL COĞRAFİ İŞARETLER ZİRVESİ'nde ;

Erdek Ticaret Odası Başkanımız Özlem SARI Coğrafi İşaretli Ürünümüz Kapıdağ Mor Soğanının tanıtılması ve Coğrafi İşaretlerde Üretici Birliklerinin Önemini vurgulayan bir konuşma gerçekleştirdi.

Okunma Sayısı: 262
resim